تعریف درست قانون جذب – نحوه استفاده از آن قانون جذب

تعریف درست قانون جذب چیست ؟ سوالی است که اکثر مردم در گوگل سرچ می کنند یا در رابطه با آن از دیگر مدرسان می پرسند که در این مقاله نحوه استفاده  از آن را توضیح میدهم. چون بلاشک استفاده از قانون جذب در زندگی بسیار ارزشمند است.
پس من تصمیم گرفتم در رابطه با اینکه قانون جذب چیست ؟ و نحوه استفاده از قانون جذب مقاله ای بنویستم.
قانون جذب چیست ؟ قانون جذب میگه هرآنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد در دنیای واقعی برای ما اتفاق می افتد و سرعت و شدت اتفاقی که برای ما می افتد بسته به مقدار توجه ما روی آن موضوع دارد.
قانون جذب میگه به هر آنچه فکر کنی همان می شوی، البته منظورش از فکر کردن لحظه ای نیست بلکه باید آنقدر فکر را تکرار کنیم که تبدیل به باور قالب ما شود و آن موقه است که در زندگی آن را بدست می آوریم.

تعریف درست از قانون جذب

بیایید اول به یک تعریف درست از قانون جذب داشته باشیم و به این سوال که قانون جذب چیست ؟ جواب بدهیم تا اینک ادامه مطالب را بهتر درک کنید و بتوانید به بهترین شکل مقهوم قانون جذب را متوجه شوید.
قانون جذب چیست ؟ قانون جذب به طور کلی میگه شما به هرآنجه فکر کنید می توانید آن را در زندگی تجربه کنید.
منظور از فکر یعنی توجه کردن مداوم است. یعنی ما وقتی خواسته ای داریم باید آنقدر به آن توجه کنیم تا وارد زندگیمان شود.

چگونه به خواسته خود توجه کنیم ؟

نکته مهم این است که ما بر اثر توجه زیاد به یک خواسته سریعتر آن را وارد زندگی خود میکنیم. یه راه صحیح و درست برای رسیدن به خواسته ها این است که ما باید زیاد در مورد چیزی که می خواهیم صحبت کنیم و در مورد چیزی که می خواهیم بشنویم و با افرادی که همین الان خواسته ای که ما می خواهیم را دارند معاشرت کنیم تا به مرور از آنها الگوبرداری کنیم و ذهنمان شکل خواستمان را به خود بگیرد و آن را وارد زندگیمان کند.
توجه کردن به خواسته یعنی آن خواسته را در ذهن خود ببینیم و یا در مورد خواسته خود با دیگران صحبت کنیم یا با خودمان یا خدای خودمان صحبت کنیم.
در رابطه با خواسته خود بنویسیم و تمام تمرکز و توجه خود را روی چیزی که می خواهیم قرار دهیم تا اتفاق قشنگه که وارد شدن خواسته مان در زندگی است برایمان اتفاق بیفتد.

چه چیزی قانون جذب را اثبات می کند ؟

قانون جذب را دارونماهایی که دکترها به بیماران خود می دهند و به طرز باور نکردنی از دیدگاه کسی که از دارنما خبر دارد بیماران خوب می شود، چون آنها به این فکر می کردن که داروهایی که می خورند در درمانشان تاثیر زیادی دارند و به خوب شدن با آن دارونماها فکر می کردند.
یا اشعار ایرانی مثل این جهان کوه است و فعل ما ندا / سوی ما آید نداها را صدا. درخت از ریشه اش آب میخوره آدم از باطنش یا ضرب المثل ایرانی بخند تا دنیا به روت بخنده هر چه بکاری همان را درو می کنی.
پس نتیجه می گیرم که همانطور که قبل تر گفتیم تعریف درست قانون چذب میگه تو به هر آنچه فکر کنی آن را در زندگی خود تجربه می کنی، البته نباید در حد فکر گذری باشد بلکه باید آنقدر به آن فکر کرده باشیم که آن را باور کرده ایم و بصورت افکار قالب ذهنمان بوجود آمده و بعد آن را در زندگی تجربه می کنیم.
کل تمرکز قانون جذب روی این مسئله است که احساس خود را خوب نگه دارید و از زندگی لذت ببرید و فقط روی آنچه که می خواهید و آرزو دارید متمرکز شوید تا جهان آن را وارد زندگیتان کند.

برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *