قانون ارتعاش در قانون جذب چیست ؟

قانون ارتعاش در قانون جذب چیست ؟ موضوع اصلی این مقاله است و در ادامه راجع به این قانون بسیار مهم به طور مفصل صحبت خواهیم کرد تا درک درستی از قانون جذب پیدا کنید چون طبق قانون جذب تفکر و توجه به موضوعی آن را وارد زندگیمان می کند.

معنی ارتعاش در قانون جذب

خیلی ساده معنی قانون ارتعاش در قانون جذب چیست ؟ یعنی ما وقتی به چیزی توجه می کنیم و تمام تمرکزمان روی آن چیز  است ارتعاش آن را می فرستیم و نه فقط کمی به آن چیز فکر می کنیم بلکه به زبان ساده تمام فکر و ذکرمان به آن معطوف شود البته باید با احساس خوب همراه باشد تا به آن برسیم.
زمانی می توانیم به چیزی برسیم که با آن هم ارتعاش شویم و بعد آن را جذب می کنیم. یعنی از لحاظ احساسی به آن خواسته یکی شویم.
ما اول از لحاظ احساسی باید به آن خواسته برسیم و با آن یکی شویم و بعد از لحاظ فیزیکی و این یعنی قانون جذب به منظم ترین شکل در حال اتفاق افتادن است.

از کجا متوجه شویم چه ارتعاشی می فرستیم

چگونه متوجه می شویم از قانون ارتعاش درست استفاده می کنیم، چون می خواهیم نتایج عالی بدست آوریم و باید بدانیم که ارتعاشی که می فرستیم ما را به آرزوهایمان و اهدافی که داریم می رساند. ار کجا متوجه شویم جه ارتعاشی می فرستیم؟ از احساسمان متوجه می شویم که ارتعاشی که داریم می فرستیم خوب یا بد است. ادامه این مقاله بیشتر موضوع قانون ارتعاش در قانون جذب چیست ؟ را مورد بحث قرار می دهیم.

چگونه ارتعاش مثبت بفرستیم

همان طور که قبل تر گفته ایم از احساسمان متوجه می شویم که چه ارتعاشی به جهان هستی می فرستیم. احساسمان مانند قطب نما درون ما عمل می کند و در مراحل زندگی به ما می گوید که دارید چه ارتعاشی به جهان ارسال می کنید و اگر احساسمان خوب است یعنی به چیزهای خوب فکر می کنیم و تمرکزمان برروی خواستمان است و ارتعاش مثبت به جهان می فرستیم و با خواسته مان هم ارتعاش شدیم و بلاشک برایمان اتفاقات خوبی می افتند.
ارتعاشات مثبت باعث می شود که اتفاقات مثبت در زندگیمان رخ دهد.

چگونه ارتعاش منفی می فرستیم

توجه به یک موضوع باعث می شود که قانون ارتعاش در قانون جذب کار خود را انجام دهد. یعنی ما وقتی به چیزی زیاد توجه کنیم ارتعاش آن را می فرستیم و اگر به چیزهای ناخواسته توجه کنیم ارتعاش منفی می فرستیم و طبق قانون جذب اتفاقاتی وارد زندگیمان می شوند که منفی هستند.
چون ما هر ارتعاشی را می فرستیم در زندگی تجربه می کنیم، پس به چیزهای خوب توجه کنید تا اتفاقات خوب برایتان رخ دهد.

شعر مولانا

در جهان هر چیز، چیزی جذب کرد
گرم، گرمی را کشید و سرد سرد
قسم باطل باطلان را می‌کشند
باقیان از باقیان هم سرخوش‌اند
ناریان مر ناریان را جاذب‌اند
نوریان مر نوریان را طالب‌اند

چه زمانی به خواستمان می رسیم ؟

ما زمانی به خواستمان می رسیم که با آن هم ارتعاش شویم و وقتی با خواستمان هم  ارتعاش شدیم جهان به منظم ترین شکل ما را به اهدافمان می رساند و باعث می شود که سریعتر به چیزی که می خواهیم برسیم و آن را بصورت فیزیکی داشته باشیم.

چه زمانی از خواستمان دور می شویم ؟

ما زمانی از خواستمان دور می شویم که درک درستی از قانون ارتعاش در قانون جذب نداشته باشیم و ارتعاش منفی به خواسته یا آن چیزی که می خواهیم ارسال می کنیم در نتیجه جهان هم از جنس همان ناخواسته به ما نشان می دهد و از خواستمان دور می شویم.

برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *