جعبه آرزوها در قانون جذب

جعبه آرزوها در قانون جذب بسیار کار ساز است و کار مهمی که انجام می دهد این است که تمام توجه و تمرکزتان را روی تصاویری که در جعبه آرزوها در قانون جذب گفته شده قرار می‌دهید و سرعت جذب شما بیشتر می شود.
کار بعدی که جعبه آرزوها در قانون جذب انجام می‌دهد این است که شما خیلی سلولی به دنبال خواسته هایتان و نکات مثبتی که در جهان هست می گردید و آن‌ها را در جعبه آرزوها جم‌آوری می کنید.
نکته بسیار مهم در جعبه آرزوها در قانون جذب این است که عموما مردم عاشق جم‌آوری کلکسیونی از وسایل و یا اشیائی که دوست دارند داشته باشند هستند و ما سعی می کنیم که در جعبه آرزوهایی که در قانون جذب یاد گرفتیم کلکسیونی از آرزوهایمان و چیزهایی که می خواهیم خلق کنیم را جم آوری کنیم.
جعبه آرزوها در قانون جذب باعث می شود که تمام تمرکز و توجه‌مان را معطوف به زندگی خود و خواسته هایمان بکنیم، پس بلاشک با این نوع دیدگاه زندگی کردن باعث خلق زندگی دلخواه‌مان می شود.

جعبه آرزوها در قانون جذب

ما به چیزهایی را در زندگی تجربه می کنیم که ارتعاش آن را می فرستیم و جعبه آرزوها در قانون جذب باعث می شود که تمام توجه خودمان را روی خواسته هایمان قرار دهیم و این مسئله باعث می شود که ارتعاش بیشتری جهت دریافت خواسته خود به جهان هستی بفرستیم.
و قطعا اگر احساس خود را در این مسیر خوب نگه داریم به آنچه در جعبه آرزوها که در قانون جذب از آن صحبت شده می رسیم. اولین باری که من با جعبه آرزوهای قانون جذب آشنا شدم باور کردنش برایم سخت بود و کنجکاو شدم که این تکنیک قانون جذب را تست کنیم و تعداد زیادی تصاویر که مربوط به خواسته هایم از خداوند بود را از اینترنت دانلود کردم و آنها را در جعبه ای زیبا که برای خود تهیه کرده بودم قرار داده ام و مدام به آنها فکر می کردم که در کمال ناباوری به چند مورد که می خواستم رسیدم  و این این مسئله برایم باور پذیر شد.

جعبه آرزوها باعث وضوح می شود

نکته بسیار مهم اینجاست که ما برای اینکه به خواسته هایمان برسیم باید آنها را واضح کنیم، یعنی طوری که دقیقا بدانیم چه می خواهیم و این مسئله فقط با توجه به خواسته ها و توجه به خواسته ها باعث فرستادن ارتعاش می شود امکان پذیر است.
توجه تا رسیدن به وضوح یعنی مدام در رابطه با خواسته هایمان بنویسیم، فکر کنیم، صحبت کنیم، البته با کسانی صحبت کنید که حرفهای شما برایشان درک پذیر باشد نه اینکه شما را مسخره کنند و اگر چنین شخصی را ندارید می توانید با خودتان صحبت کنید یا اینکه برای خداوند صحبت کنید که مطمئنا جواب خوبی می گیرید.
وقتی روی جعبه آرزوها در قانون جذب متمرکز می شوید احساس خوبی را در زندگی تجربه می کنید ولی باید مد نظر داشته باشید که در انجام این کار باید استمرار به خرج دهید نه اینکه یک روز انجام می دهید و یک ماه بی خیال جعبه آرزوها می شوید.

آموزش ساخت جعبه آرزوها در قانون جذب

خیلی ها می پرسند چگونه جعبه آرزوها درست کنیم و از کجا جعبه آرزوها تهیه کنیم و واقعیت این است که شما هر جعبه ای که دلتان خواست تهیه کنید به شرط اینکه آن جعبه به شما حس خوبی بدهد.
بعد از تهیه جعبه آرزوها توی اینترنت یا از طریق مجله هایی که تصاویری که شما دنبال آنها هستید را دارند را پیدا کرده و آنها را کپی کنید و در جعبه ای که تهیه کردید قرار بدهید و هر چند روز یک بار در جقبه را باز کنید و با خوشحالی و شادی به آن تصاویر نگاه کنید و خودتان را در آن شرایط تجسم کنید.
حاصل انجام این کار: احساس فوق العاده خوب است که شما برای رسیدن به خواسته هایتان نیاز دارید.

براتون آرزوی سعادت می کنم!
ابراهیم سواری

 

برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *