چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ دغدغه کسانی است که تازه می خواهند از قانون جذب استفاده کنند و این سوال توی ذهنشون جا باز می کنه که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ تا خالق زندگی خود شویم.
قانون جذب قانونی است که تغییرات عظیمی در زندگی من و زندگی خیلی ها ایجاد کرده است و من تمام تغییراتی که امروز در افکار و اعمالم ایجاد شده را مدیون استفاده از قانون جذب است و در ادامه جواب این سؤال که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ را می دهم.
برای استفاده از قانون جذب باید کارهای کوچک فکری ولی مستمر انجام شود البته قرار نیست که یکجا بشینیم و روی افکارمان کار کنیم و بگیم داریم از قانون جذب استفاده می کنیم.
برای استفاده از قانون جذب باید اقداماتی داشته باشیم البته ناگفته نماند بلاشک کسی که روی افکارش کار کنه خود به خود وارد عمل می شود و نتایج خوبی می گیرد.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

برای اینکه به بهترین شکل ممکن از قانون جذب استفاده کنیم باید توجه‌‌‌‌‌همان را کنترل کنیم تا قانون جذب در نتایج زندگی‌مان نمایان شود. کنترل توجه کار ساده ای نیست البته من ابراهیم سورای از سایت bawarekhod.com در این مقاله و مقالات بعدی کار رو براتون ساده می کنم.
وقتی برای استفاده از قانون جذب حرف از کنترل توجه می شوید یعنی تمام کارهایی که در زندگی روزمره انجام می دهیم باید معطوف به خواسته‌هامون باشه در غیر این صورت یعنی توجه‌مان را کنترل نکردیم. مراحل توجه را در زیر بصورت موردی بیان می کنم.

 • فقط به خواسته و اهداف و آرزوهایمان فکر کنیم.
 • فقط راجع به خواسته و اهداف و آرزوهایمان صحبت کنیم.
 • فقط راجع به خواسته و اهداف و آرزوهایمان صحبت کنیم.
 • فقط به خواسته و اهداف و آرزوهایمان متمرکز شویم.
 • آموزش‌هایی که مربوط به خواسته و اهداف و آرزوهایمان را گوش بدیم.
 • فقط راجع به خواسته و اهداف و آرزوهایمان تصویرسازی کنیم.
 • فقط راجع به خواسته و اهداف و آرزوهایمان مطالعه کینیم.

خیلی ساده برای استفاده از قانون جذب در زندگی باید تمام توانمان را صرف آن بکنیم تا نتایج آن بصورت واضح و شفاف در زندگی‌مان بصورت خیلی بزرگ نمایان شوند و با تکرار این قانون نتایج بیشتری وارد زندگیمان می شوند.
البته ناگفته نماند برای استفاد از قانون جذب نیاز به استمرار و تکرار خیلی زیاد استفاده از قانون جذب است، هر چند که استفاده از قانون جذب کار فکری است ولی نیاز به تکرار روزانه و استمرار دارد. در ادامه استمرار قانون جذب را برای شما توضیح می دهم.

استمرار در استفاده از قانون جذب

بلاشک در هر کاری اگر استمرار وجود نداشته باشد بعد از مدتی ما بی‌خیال می شویم و تمرینات را پشت گوش می اندازیم و این مسئله باعث می شود بعد از مدتی کل تمرینات برامون کسل کننده و یا عادی می شود تا اینکه دیگه استفاده از قانون جذب را فرآموش می کنیم.
چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ تا نتایج عالی و فوق‌العاده‌ای خلق کنیم. به مطالبی که در ادامه می گویم خوب فکر کنید.
تا حالا براتون پیش اومده که تصمیم بگیرید برای کاهش وزن خود رژیم بگیرید و بعد از مدتی همین کار را کرده اید و رژیم را به مدت چند روز یا چند هفته یا چند ماه ادامه داده اید ولی بعد از مدتی با یک میهمانی یا فقط این‌بار این رژیم را می شکنم و دوباره تمرینات رژیمی را فراموش کرده اید.
تا حالا براتون پیش اومده تصمیم گرفته باشید مهارتی مثل زبان انگلیسی یا تندخوانی یا شنا و …. را یاد بگیرید و قطعا کلاس یا دروه ای را بخاطر یادگیری این مهارت شرکت کردید ولی بعد از مدتی کار را نیمه تمام گذاشته‌اید.
به نظر شما مقصر ماجرا کیه؟ شما یا استاد یا اون غذای چرب و خوش مزه؟ توی استفاده از قانون جذب خیلی ها به دلیل عدم درک صحیح از این قانون یا نداشتن استمرار در استفاده از قانون جذب نصفه کار تمرینات رو رها می کنند و قطعا نتیجه درست نمی گیرند و گناه رو گردن قانون جذب می اندازند.
واقعیت این است که در هر کاری قدم‌های کوچک ولی همراه با استمرار هستند که در طولانی مدت نتایج عالی را خلق می کنند نه قدمهای بزرگ و خسته کننده ما باید تکامل را طی کنیم تا به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنیم. برای پیشرفت و حرفه ای شدن در استفاده از قانون جذب باید تمرینات ذهنی و تمرینات عملی را انجام دهیم، نه اینکه فقط یکجا بشینیم و فکر کنیم.

تمرینات ذهنی قانون جذب

همانگونه که قبل‌تر گفتم برای استفاده از قانون جذب و خلق نتایج فوق‌العاده باید تمرینات ذهنی که در زیر گفته شده را انجام دهید، انجام این تمرینات زیاد ازت وقت نمی‌گیرند ولی در مقابل نتایج عالی و احساس خوب برات خلق می کنند.

 • فکر کردن به خواسته، اهداف و آرزوها
 • ساخت سناریویی واقعی از آنچه می خواهی.
 • وانمود کن که به خواسته، اهداف و آرزوهایت رسیده‌ای.
 • به نعمتهایی که الان توی زندگیت داری توجه کن.
 • سپاسگزار خداوند باش و انتظار نعمات بیشتری از خداوند داشته باش.
 • خواسته‌هایت را به خداوند بگو و ازش بخواه برات انجامشون بده.

با انجام موارد فوق شما تمام توجه خود معطوف به نعمتهایی که دارید می کنید و انجام این کار در استفاده از قانون جذب براتون معجزه ایجاد می کند و باعث می شود که روز به روز نتایح فوق‌العاده ای بگیرید. در ادامه راجع به تمرینات عملی مطالبی را مطرح می کنم.

تمرینات عملی قانون جذب

تمرینات عملی استفاده کردن از قانون جذب بسیار مهم هستند و اوایل بکارگیری آنها کمی سخت است ولی به مرور وقتی از آنها بیشتر استفاده می کنید و نتایج رادر زندگی خود مشاهده می کنید درک بهتری از این تمرینات و جرأت دوباره عملی کردن تمرینات را پیدا می کنید.

 • نوشتن خواسته‌ها، اهداف و آرزوهایتان توی دفتر
 • تایید اتفاقات خوبی که حاصل استفاده از قانون جذب است.
 • صحبت کردن در رابطه با نتیاج قانون جذب در زندگی‌تان با کسانی که  این قانون را درک کرده اند و یا با خودتان.
 • نوشتن سناریویی از زندگی رویایی که می خواهید داشته باشید.
 • جاهایی که حرفهای منفی میزنن را ترک کنید.
 • اجرا کردن قانون جذب در عمل نه فقط در فکر

به کارگیری مطالبی که تا الان گفته شده در طولانی مدت خودش را نمایان می کند و نتایج آنها را در زندگی خود می بینید پس از شما درخواست می کنم که در انجام تمرینان قانون جذب استمرار داشته باشید تا خالق زندگی خود باشید.
خودتان از قانون جذب استفاده کنید و نخواهید به کسی استفاده از قانون جذب را یاد بدهید البته اگر از شما به‌خاطر تغییراتی که دارید سوال کردند می توانید دانسته خود را با آنها در میان بگذارید.
تجربه من و تمام کسانی که از این قانون استفاده می کنند نشان داده است که اگر کسی نخواهد این قانون را یاد بگیرد از دست ما کاری ساخته نیست ولی اگر بخواهد قطعا به او آموزش می دهیم. من ابراهیم سواری خوشحال میشم نظرتان را در قسمت نظرات با من در میان بگذارید یا اگر سوالی دارید بپرسید.
براتون آرزوی سعادت و پیروزی می کنم.

برچسب ها
دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *